Навчання грамотиДистанційне навчання

Завдання на 7 квітня.

Діти!  

У букварі на с. 144 прочитайте текст про ще одного відомого українського письменника та дайте відповіді на запитання.  


Дистанційне навчання
Завдання на 5 квітня. 

Вам сподобалась пісня? Слова цієї чудової пісні написав геніальний поет Т. Г. Шевченко.У букварі на с. 143 прочитайте  вірш (за бажанням можна вивчити частину вірша, яка сподобалась найбільше). Спишіть у зошит в косу лінію перші два речення.


Дистанційне навчання
Завдання на 4 квітня.
В зошиті "Малюй - пиши" на с. 77 пропишіть великі та малі літери українського алфавіту (зразок с. 76). Прочитайте алфавіт, правильно називайте кожну букву. 
У букварі на с. 142  прочитайте текст "Тарас Григорович Шевченко" та надішліть відповіді на запитання.Дистанційне навчання
Завдання на 3 квітня. В зошиті "Малюй - пиши" на с. 75 спишіть речення та побудуйте їх схеми. У букварі на с. 140 - 141 правильно прочитайте слова з апострофом. З тексту "Комп'ютерна мишка" дізнайтеся як вона допомагає людям.


Завдання на 9 лютого


Першокласнички, повчіться писати нову літеру. Виконайте завдання в зошиті "Малюй - пиши"на с. 52Дистанційне навчання.
Завдання на 19 грудня        

 Продовжуємо працювати з букварем.  Прочитайте слова на с. 66. Розгляньте малюнки та кросворд. На с. 67 зображені діти. З тексту дізнайтеся як їх звуть, де вони живуть і чому в селі навесні весело.

У зошиті "Малюй - пиши" на с. 33 розфарбуйте малюнок та виконайте звуковий аналіз. Пропишіть з'єднання, слова та речення.


Дистанційне навчання.
Завдання на 16 грудня.

Читайлики!

Час вивчити нову літеру.  Вам допоможе незвичайний урок. У букварі на с. 64 прочитайте слова та розгадайте ребус. Розгляньте малюнок на с. 65. Подумайте, яку подію зображено? З тексту  "Веселі іменини" дізнайтеся як звали дітей.В зошиті "Малюй - пиши" на с. 32  пропишіть маленьку та велику  літеру е. 

Дистанційне навчання.
Завдання на 15 грудня.

В зошиті "Малюй - пиши" на с. 31 пропиши з'єднання, слова та речення. Розфарбуй малюнок та склади звукову модель слова тигр. Діти, у букварику на с. 62 прочитайте уривок театралізованої української народної казки "Котик і півник". Знайдіть цю казку. Прочитайте її. Виберіть собі роль. Спробуйте проінтонувати.В зошиті у косу лінію списати з букваря скоромовку с. 62.


Настав час вивчити нову літеру. Мультиплікаційна абетка вам у цьому допоможе.

Прочитайте сторінки 60, 61 з букварика.  Пропишіть літеру "Т" у зошиті "Малюй - пиши" на с. 30. У робочий зошит спишіть речення  з букварика с.59.(написане прописними буквами)

Немає коментарів:

Дописати коментар