Дистанційне навчання

Шановні учні,  під  час  призупинення  занять,  а  також  в  разі  хвороби,  завдання  та  поясненння  до  виконання  читайте  на  цій  сторінці. 


28 січня
Читання

Продовжуємо вивчати українських письменників. Послухайте пісню у виконанні Д. Гнатюка "Два кольори".

Слова цієї відомої пісні написав написав Дмитро Васильович Павличко. Народився письменник 28 вересня 1929 року на Івано-Франківщині в багатодітній  сім'ї (7 дітей).Батько поета був освіченим на той час чоловіком, працьовитим та енергійним. Мати походила з простої селянської сім'ї, але мала надзвичайну пам'ять. "Мати навчила мене розмовляти, а книжка думати", - писав поет. 

У підручнику на с. 104 - 105 прочитайте вірші цього поета та дайте відповіді на за питання підручника.


Українська мова
Пригадайте, коли в словах української мови пишеться апостроф. Прочитайте правило в підручнику на с. 100, у яких випадках ще пишемо апостроф у словах. 
Потренуйтеся, виконайте вправу 235.

Я у світі

 Суспільство - нове для вас слово. Що це таке? Чи може бути суспільством сім'я, шкільний колектив, країна. Дізнатися про це допоможе підручник. (с. 92-93)
29 січня
Читання
З творами Грицька Бойка ви вже знайомилися у 2 класі. А сьогодні прочитайте біографію поета та його гумористичні вірші у підручнику на с. 106 - 107. Дайте відповіді на запитання тесту. Вчиться швидко читати скоромовки.
Математика
Вже навчилися додавати письмово (стовпчиком) двоцифрові числа. Прочитайте правило у підручнику на с. 95 і потренуйтеся додавати трицифрові числа. 
Виконайте завдання в підручнику і заповніть тести.
Українська мова
Повторіть правило про вживання апострофа після префіксів. На с. 102 підручника ознайомтеся з правилом переносу слів з апострофом після префіксів. Зверніть увагу, де пишеться апостроф при переносі таких слів.
Виконайте тести. Вправу 239 виконайте в зошиті письмово.
30 січня

Читання
Познайомтеся з автором дитячих віршів Анатолієм Качаном. В підручнику на с. 108 дізнайтеся більше про місто, де він учителював. Прочитайте вірші та дайте відповіді на запитання підручника.

Виконайте тести.
Математика
Письмово числа можна не тільки додавати , а також віднімати. Познайомтеся з письмовим відніманням. Перегляньте відео або прочитайте пояснення в підручнику на с. 96.


Виконайте тест.

Українська мова
Пригадайте частини основи слова: корінь, префікс, суфікс
Корінь та префікс ви вже навчилися визначати. А що таке суфікс, для чого він потрібний, які бувають суфікси допоможе дізнатися відео і правило на с.103 підручника.
На с.104 прочитайте, що необхідно виконати, перед тим як визначити суфікс в слові.
Виконайте тести.


31 січня

Читання
У посібнику "Читаємо із задоволенням щодня" на с. 41-42 вміщений цікавий вірш Михайла Стельмаха. Прочитайте його. Який жанр нагадує цей твір, чим саме?
Виконайте завдання після вірша (2 - 6)Природознавство

Пригадайте, як розмножуються квіткові рослини. А чи можна виростити нову рослину без насіння? Дізнайтеся з підручника (с.88-90) та відео.Виконайте тести.
Математика
Продовжуємо вчитися віднімати письмово. Прочитайте коротке пояснення віднімання за № 624.
Виконайте завдання.
1 лютого
Математика
Переглянь відео. Повчися віднімати письмово трицифрові числа. Прочитай правило в підручнику на с. 98. Виконай тести.


Немає коментарів:

Дописати коментар