Читання

26 жовтня

Чи любите ви котиків? Скільки цих тварин може жити в домі? Один, два? Десять, мабуть, уже забагато? А от письменниця Галина Вдовиченко вважає, що котів багато не буває! Чому це так, ти дізнаєшся, прочитавши уривки з її веселої книжки "36 і 6 котів".("Читаємо із задоволенням щодня" с.56 - 60). Виконайте завдання 2, 3, 4, 5,6 в зошиті с.60-61.

Діти!
Ви вже звикли працювати з орфографічним словником. Але є ще словники тлумачні, тематичні, етимологічні, двомовні, фразеологічні, орфоепічні. Про деякі з них розповідає Олександра Савченко у творі "Привчайтеся  працювати із словниками". (с.25 вашого підручника з читання).<iframe src="https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeeHupSAfXEEKcY1i6kEElpyU0T8CJXR5zNtxcc7CiO5UB3Nw/viewform?embedded=true" width="640" height="812" frameborder="0" marginheight="0" marginwidth="0">Завантаження...</iframe>

Ласкаво гріє з високого неба весняне сонечко. Все живе радіє теплу. Письменники Тамара Коломієць,  Марія Людкевич  та  Іван Соколов-Микитов  написали  про весну свої твори.  Прочитайте  їх  на с. 89 - 94 та виконайте завдання на с. 94 - 95 ("Позакласне читання").

5 квітня

Цікаво дізнатися, коли зробили першу повітряну кульку, хто вигадав пазли. Прочитайте текст на с. 108, 109 ("Я люблю читати") і вам стануть відомі винахідники.4 квітня

Вам сподобались твори В. О. Сухомлинського? Тоді прочитайте оповідання "Яблуко в осінньому саду" та "Соловей та Жук" ("Позакласне читання" с. 86, 87)2 квітня

Прочитайте казку Василя Сухомлинського "Сьома дочка" та оповідання  "Ледача подушка", ("Позакласне читання" с. 84, 85) дайте відповіді на запитання анкети.


3 березня

9  березня  1814  року  у  селі  Моринцях  в  сім'ї  селянина-кріпака народився  майбутній  поет  Тарас  Шевченко.  У  творі  Оксани  Іваненко  "Маленьким  про  великого  Тараса"   дізнайтеся,  яким  було  життя  малого  письменника ("Позакласне  читання"  с. 64-69)


1 березня

Учні!  Прочитайте  твір  Галини  Малик   "У  лісі"  до  кінця  та  виконайте  завдання  в  зошиті  на  с. 83,  84.
27 лютого

Другокласники! Прочитайте  твір  Тетяни  Щербаченко(Стус)  "Курочка  Мишко  або  день  народження  Даринки" (с. 112, "Читаємо  із  задоволенням")
12 лютого

Учні!Продовжуємо  працювати  з  посібником  "Читаємо  із  задоволенням...".  На  с. 62 прочитайте уривок  з  твору  Лесі  Ворониної  "Прибулець  з  Країни  нямликів"  та  виконайте  завдання   2, 3, 4, 5  на с. 63
9 лютого

Діти! 

Вам  сподобалося  оповідання  Віри  Артамонової?  Прочитайте  ще  одне  про  пригоди  братів.   ("Читаю із  задоволенням"  с.60 - 61) та виконайте 2, 3, 4 завдання.8 лютого

Учні! 
Пропоную  прочитати  оповідання  Віри  Артамонової  "Сонечко  казало  правду" ("Читаю із задоволенням щодня " с. 57 - 59). Пригадайте  свою  цікаву  історію та заповніть табличку на с. 59.

7 лютого

Діти!
Знову розгорніть посібник "Я люблю читати" на с. 80 - 83, прочитайте віршовану казку "Пригода з автобусом" та придумайте 4 запитання.

6 лютого

Попрацюйте на дошці!

Зроблено в Padlet5 лютого

Прочитайте  виразно  "Зимню пісеньку" Леоніда Глібова. (с. 83 підручника) Складіть два запитання до тексту.
2 лютого


Другокласники!Прочитайте в підручнику на с. 81 - 82 тексти і подумайте, чому потрібно берегти ялинки?
01 лютого

 Учні, зверніться до посібника "Я люблю читати" на с.74 та прочитайте текст Івана Сенченка "Жаль, та не дуже, плакала б, та не хочеться". Дайте відповіді на запитання тесту

23 січня 2018 р. Діти!
В посібнику "Я люблю читати" на с. 72, 73 розповідається про новорічну пригоду Михайлика. Прочитайте та складіть 3 запитання до тексту.


17 жовтня

                     Другокласники!

Прочитайте оповідання Василя Сухомлинського "Кошеня за пазухою" (Посібник "Я люблю читати" с. 7) та дайте відповіді на запитання.
19 жовтня

Дітки!
Прочитайте цікаве оповідання "Діти в гаю" (Посібник  "Я люблю читати" с. 10). Його автор - видатний педагог Костянтин Дмитрович Ушинський, життя якого тісно повя'зане з Україною.
Читання 

Прочитай твір Паоли Утевської  "Гості з далеких берегів" (с. 48 -55) і дізнайся багато цікавого про винайдення паперу. Ознайомся зі складним планом  на с. 55 - 56.
Галина Малик у повісті-казці "Незвичайні пригоди Алі в країні "Недоладії" розповідає про те, куди можуть потрапити діти, які не доводять до кінця розпочатої справи. Читайте на с. 42 - 47 та відповідайте на запитання тесту. 

Немає коментарів:

Дописати коментар