Природознавство

25 жовтня

Ознайомтеся зі способами видобутку корисних копалин (с.44 - 48). Дайте відповіді на запитання

23 жовтня
Третьокласники! Ви вже вивчили значення для людини води та повітря. А чи знаєте, що таке гірські породи? А що корисні копалини? Допоможе вам в цьому навчальний фільм та підручник з природознавства с.41-44.<iframe src="https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdoU0YC5QXnB2_rs9mqi7VszcQVSmr7xsjz1GBHMTpqirmOog/viewform?embedded=true" width="640" height="1342" frameborder="0" marginheight="0" marginwidth="0">Завантаження...</iframe>4 квітня

Що таке сонцеворот?  Коли найчастіше бувають грози?  Про це дізнаєтесь з підручника на с. 132, 133. Пригадайте, яка ще погода буває влітку. 


3  березня

Діти!  Вже  весна,  а  надворі  мороз.  Але  перелітним  птахам  про  це  невідомо  і  вони  вже  готуються  до  важкого  і  небезпечного  перельоту.  Отже  під  час  відпочинку   дізнайтеся  більше  про  життя  птахів  навесні. Допоможе  вам  відео,  а  також  підручник (с.112,  113)Природолюби!
  З  цього   відео  ви  дізнаєтесь,  який  різноманітний  і  цікавий  світ  комах.

8 лютого

Другокласники!

Повторіть,  які  ознаки  березня,  квітня,  травня  помітні  у  природі. 


6 лютого

Природолюби!
Вже останній місяць зими. Сонечко світить яскравіше, дні довшають. Природа готується до весни. У підручнику на с. 94, 95 порівняйте за місяцями температуру повітря, стан неба, природні явища в неживій та живій природі. 

1 лютого

Діти, пригадайте матеріал з теми "Природа взимку". Напиши, що ти робиш для збереження тепла в оселі. Перевір, чи справджуються зимові народні прикмети про погоду на с.88 - 89 підручника.


Яблука не тільки джерело вітамінів, а й справжній тренажер для дитячих зубок.З‘їм яблуко, і буду найсильніший! 

 Англійці кажуть: одне яблуко на день – і немає жодних проблем.

Крім безлічі корисних речовин, яблука для дітей – відмінний тренажер для ясен. Оскільки яблуко досить твердий плід, під час жування його на зуби й ясна припадає корисне навантаження.


Але ясна захищені від кровоточивості, оскільки яблуко не таке вже й тверде. Одночасно в процесі жування яблука зубна емаль очищається від залишків м'якої їжі й нальоту.


 Якщо   не має можливості почистити зуби, можна скористатися яблучком. Хоча повністю замінювати зубну щітку яблуком категорично не рекомендується
Ну і найголовніше: купувати краще червиві яблука. Адже якщо яблуко оброблене хімією, черв'як у ньому ніколи не оселитьсяЯблука нормалізують травлення у дітей

Яблука зміцнюють імунну систему й допомагають підтримувати постійний рівень цукру в крові.Особливу антимікробну силу має серединка плода. Тож з'їдй все яблуко – від шкірки до серцевинки.Перегляньте відео та не нашкодьте вірним друзям лісів, садів, лук!

Як змінюється життя комах восени

 

 

 

 

 

 

Природолюби!

Повторіть на с. 10  у підручнику "Природознавство", що таке горизонт та яку форму він має. На с. 12 - скільки триває оберт Землі навколо своєї вісі. На с. 14 - скільки триває оберт Землі навколо СонцяДайте правильні відповіді (повторно)


Діти!
 Ви куштували салати, заправлені олією. Дізнайтеся: з яких рослин можуть виготовляти олію і яка олія корисна?

Дистанційне навчання
Завдання на 6 квітня

Діти, на сьогоднішньому уроці ви дізнаєтесь, що таке карта, для чого люди придумали карти,  якими кольорами на карті позначають рівнини, гори, озера і моря?
 Ви можете закріпити знання, прочитавши інформацію у підручнику на с. 116, 117.


Дистанційне навчання.

Завдання на 5 квітня

Дізнайся більше про свою країну. Поміркуйте, як утворилося слово "батьківщина". Які вірші та пісні про Україну ти знаєш?
Природолюби!

Ви вже багато знаєте про тварин.  Як ви вважаєте, чи потрібно охороняти тварин? Навіщо? Як кожен із вас  може допомогти тваринам?


Чого на Землі більше: води чи суші? Хто живе у воді? Чим дихають риби? Підготувати відповіді на ці запитання допоможе відео.Чим живляться птахи? Що допомагає їм добувати їжу? Дізнайтеся з цього ролика.Природолюбчики, хочете дізнатися більше про життя мурашок? Пропоную переглянути відео. 

Дистанційне навчання

Пригадай!  На які групи поділяють тварин? Поміркуй! Що спільного у корови, курки, бджоли? Переглянь відео і розшир  свої знання.

Пригадай! Тварини є частиною живої природи. Що тваринам потрібно для життя?  Дізнайся про різноманітність тваринного світу.
Вам у походи ходити 

І мандрувать, любі діти!

Вмійте ж природу любити,

Кожній стеблинці радіти.

Будь ласка, запам'ятайте причини, через які можуть зникнути рослини і збережіть природу. 


Діти, 
цей віртуальний урок допоможе вам закріпити знання про велике значення рослин на нашій планеті.

Природолюбчики!
В зошиті на с. 23  домалюйте зображення дерева та куща. Пригадайте, чим вони відрізняються. Перегляньте відео. Це дерево чи кущ? Поцікавтеся у батьків про цілющі властивості шипшини.Діти, у вас є вдома кімнатні рослини. А чи вмієте ви правильно їх доглядати? Тож повчіться! 
В зошиті з природознавства  на с. 26  запишіть назви кімнатних рослин. Діти, вам цікаво дізнатися:
- Чим схожі й чим відрізняються ялина та яблуня?
- Чим схожі мати-й-мачуха і помідор, а чим відрізняються?
- Навіщо люди вирощують культурні рослини?


На ці запитання вам допоможе відповісти віртуальний урок.


Навчiться розрiзняти листянi та хвойнi рослини. 
Дiти, з цього вiдео дiзнайтесь, якi бувають рослини.


Діти!

Перегляньте відео та дізнайтеся більше, яку будову мають рослини.
Діти!Щоб краще підготуватися до контрольної роботи, повторіть  розділ "Природа України". Зверніть увагу на височини та низовини, розміщені на території України, червонокнижних тварин Українських Карпат та Кримських гір, заповідники у різних природних зонах.
Це цікаво!

Дізнайтеся, що таке яр і балка. Як вони утворюються?  Порівняйте яри і балки. 


 

 
Діти!

Готуючись до контрольної роботи з природознавства повторіть природу Північної та Південної Америки, Австралії, Антарктиди. Дайте відповіді на запитання


Природознавство 

Учні! Використовуючи різні джерела інформації: фотографії, малюнки, інтернет-джерела - попрацюйте над навчальним проектом "Цікавий світ материка, на який я хочу потрапити". Підготуй розповідь, презентацію та поділися отриманою інформацією з однокласниками (коли прийдете до школи).

Ти вже знаєш, які бувають корисні копалини і як їх використовують люди. Дізнайся у яких регіонах України добувають залізну руду, кольорову руду та що з них отримують (підручник с. 107 - 109, в зош. с. 44 - 45)Немає коментарів:

Дописати коментар