Природознавство


Перегляньте відео та не нашкодьте вірним друзям лісів, садів, лук!

Як змінюється життя комах восени

 

 

 

 

 

 

Природолюби!

Повторіть на с. 10  у підручнику "Природознавство", що таке горизонт та яку форму він має. На с. 12 - скільки триває оберт Землі навколо своєї вісі. На с. 14 - скільки триває оберт Землі навколо СонцяДайте правильні відповіді (повторно)


Діти!
 Ви куштували салати, заправлені олією. Дізнайтеся: з яких рослин можуть виготовляти олію і яка олія корисна?

Дистанційне навчання
Завдання на 6 квітня

Діти, на сьогоднішньому уроці ви дізнаєтесь, що таке карта, для чого люди придумали карти,  якими кольорами на карті позначають рівнини, гори, озера і моря?
 Ви можете закріпити знання, прочитавши інформацію у підручнику на с. 116, 117.


Дистанційне навчання.

Завдання на 5 квітня

Дізнайся більше про свою країну. Поміркуйте, як утворилося слово "батьківщина". Які вірші та пісні про Україну ти знаєш?
Природолюби!

Ви вже багато знаєте про тварин.  Як ви вважаєте, чи потрібно охороняти тварин? Навіщо? Як кожен із вас  може допомогти тваринам?


Чого на Землі більше: води чи суші? Хто живе у воді? Чим дихають риби? Підготувати відповіді на ці запитання допоможе відео.Чим живляться птахи? Що допомагає їм добувати їжу? Дізнайтеся з цього ролика.Природолюбчики, хочете дізнатися більше про життя мурашок? Пропоную переглянути відео. 

Дистанційне навчання

Пригадай!  На які групи поділяють тварин? Поміркуй! Що спільного у корови, курки, бджоли? Переглянь відео і розшир  свої знання.

Пригадай! Тварини є частиною живої природи. Що тваринам потрібно для життя?  Дізнайся про різноманітність тваринного світу.
Вам у походи ходити 

І мандрувать, любі діти!

Вмійте ж природу любити,

Кожній стеблинці радіти.

Будь ласка, запам'ятайте причини, через які можуть зникнути рослини і збережіть природу. 


Діти, 
цей віртуальний урок допоможе вам закріпити знання про велике значення рослин на нашій планеті.

Природолюбчики!
В зошиті на с. 23  домалюйте зображення дерева та куща. Пригадайте, чим вони відрізняються. Перегляньте відео. Це дерево чи кущ? Поцікавтеся у батьків про цілющі властивості шипшини.Діти, у вас є вдома кімнатні рослини. А чи вмієте ви правильно їх доглядати? Тож повчіться! 
В зошиті з природознавства  на с. 26  запишіть назви кімнатних рослин. Діти, вам цікаво дізнатися:
- Чим схожі й чим відрізняються ялина та яблуня?
- Чим схожі мати-й-мачуха і помідор, а чим відрізняються?
- Навіщо люди вирощують культурні рослини?


На ці запитання вам допоможе відповісти віртуальний урок.


Навчiться розрiзняти листянi та хвойнi рослини. 
Дiти, з цього вiдео дiзнайтесь, якi бувають рослини.


Діти!

Перегляньте відео та дізнайтеся більше, яку будову мають рослини.
Діти!Щоб краще підготуватися до контрольної роботи, повторіть  розділ "Природа України". Зверніть увагу на височини та низовини, розміщені на території України, червонокнижних тварин Українських Карпат та Кримських гір, заповідники у різних природних зонах.
Це цікаво!

Дізнайтеся, що таке яр і балка. Як вони утворюються?  Порівняйте яри і балки. 


 

 
Діти!

Готуючись до контрольної роботи з природознавства повторіть природу Північної та Південної Америки, Австралії, Антарктиди. Дайте відповіді на запитання


Природознавство 

Учні! Використовуючи різні джерела інформації: фотографії, малюнки, інтернет-джерела - попрацюйте над навчальним проектом "Цікавий світ материка, на який я хочу потрапити". Підготуй розповідь, презентацію та поділися отриманою інформацією з однокласниками (коли прийдете до школи).

Ти вже знаєш, які бувають корисні копалини і як їх використовують люди. Дізнайся у яких регіонах України добувають залізну руду, кольорову руду та що з них отримують (підручник с. 107 - 109, в зош. с. 44 - 45)Немає коментарів:

Дописати коментар